درمان بیماری ها با صندلی ماساژ

درمان بیماری ها با صندلی ماساژ

درمان بیماری ها با صندلی ماساژ

یکی از دردهای بسیار شایع در میان افراد درد کمر است. درد کمر به دلایل مختلفی برای افراد در سنین و شرایط متفاوتی ایجاد میشود.کمر انسان دارای عضلات و رباط‌های بسیار زیادی است که خیلی راحت و به دلایل ساده ای میتواند دچار گرفتگی و درد شود. و یکی از بهترین راه ها برای درمان این دردها ماساژ درمانی است.
یکی از بیماریهای شایع در این زمینه، بیماری فیبرومیالژیا است. این بیماری روی آدمهای متفاوت تاثیرات مختلفی دارد، اما میتوان به اشتراکاتی مانند درد، خشکی، کوفتگی و یا مشکلات خواب اشاره کرد. در این بیماری، افراد احساس دردهای کشنده ای در یک نقطه از کمر در معاینات فیزیکی را ابراز میکنند و یکی از راه حل های بسیار موثر در در مان این گونه دردها، ماساژ درمانی است که روی این دردها تاثیر بسیار زیادی داشته و خشکی مفاصل را تا حد بسیار زیادی کم میکند.
درست است که ماساژدرمانی یک نوع درمان نسبتا بی خطر و امن است، اما باید به این نکته هم توجه داشت که ماساژدرمانی باید توسط افراد متخصص و آشنا در این زمینه انجام بگیرد. صندلی های ماساژور ما نقش همین افراد را بازی کرده و با طراحی منحضر به فردش دقیقا بخشی از نواحی بدن شما را هدف قرار میدهد که دچار خشکی و درد شده است.
این صندلی های ماساژ با آزادسازی عضلات و مفاصل شما، اسپاسم عضلانی تان را کم میکند و بنابراین به کارایی بیشتر مفاصل شما کمک شایانی میکند. با استفاده از مبل ماساژ حتی امکان افزایش دامنه حرکت مفاصل یا استخوان دنبالیچه هم هست و برای این کار عضلات سرینی ماساژ داده شده و گرفتگی بافت‌های اطراف آن کاهش پیدا می‌کند.
به جز کاهش درد، صندلی ماساژ می‌تواند فواید دیگری به مانند احساس آرامش برای افراد در پی داشته باشد؛ چرا که ماساژ منظم و مرتب و همیشگی می‌تواند به حفظ سطح بالاتر آرامش در عضلات بدن شما کمک کند. در واقع صندلیهای ماساژ منحصربه فرد ما می‌تواند به کمتر شدن فشار وارده روی عضلات، بهتر شدن وضعیت خواب و افزایش اندورفین ها که عامل ایجاد احساس خوب در افراد است، کمک موثری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *