قابلیت ها و تنظیم صندلی ماساژ

تنظیمات صندلی ماساژ

قابلیت ها و تنظیم صندلی ماساژ

صندلیهای ماساژ در انواع، قابلیتها و تواناییهای بسیار مختلفی به فروش میرسند. اما مهمترین فناوریها و امکاناتی که در صندلیهای ماساژ استفاده شده اند، عبارتند از:
  • در اکثر صندلی های ماساژ قابلیت تنظیم صندلیهای ماساژ بر اساس عرض سرشانه فرد وجود دارد و حتی از سنسورهای پیشرفته ای برای ارزیابی فشار وارده به نقاط مختلف بدن شما استفاده شده است و توسط کیسه هوای تعبیه شده در این صندلیهای ماساژ شما میتوانید فشار وارده بر نقاط مختلف بدنتان را متناسب با شرایط خودتان تنظیم کنید.
  • صندلیهای ماساژ برنامه های مختلفی برای انواع متفاوت افراد مانند ورزشکاران، سالمندان، پشت میز نشینها و افراد در سنین و شرایط مختلف دارد. این یعنی در یک خانواده همه ی افراد با شرایط متفاوت خود میتوانند از یک صندلی ماساژ با برنامه ها و قابلیتهای متفاوتی که دارد، استفاده کنند.
  • یکی از موثرترین راه های درمانی تعبیه شده در صندلی های ماساژ، استفاده از پنل های گرمایشی فیبر کربن است که به بهبود دردهای شانه و کمر کمک بسیار زیادی میکند. این پنل های گرمایی دمای اعضای بدن شما را بالا میبرد که کمک زیادی به کاهش درد در این نواحی میکند.
  • برخی از صندلی های ماساژ قابلیت کششی دارند که هدف از ایجاد این کشش در بدن شما، تنظیم فاصله ی بین مهره های ستون فقرات است که فشار زیاد وارده روی اعصاب این نواحی را از بین میبرد.
  • صندلی های ماساژ با قابلیت پخش موسیقی به شما کمک میکند تا با گوش داده به موسیقی های آرام بخش در هنگام ماساژ به احساس بهتری دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *