مزایا صندلی ماساژ

یکی از مزایای صندلی ماساژ این است که نیازی نیست فرد لباس های خود را دربیاورد و بدنش را چرب کند . نوع پیشرفته این دستگاه ها به وسیله اشعه مادون قرمز پا و پشت بدن را گرم می کند و باعث می شود لذت بخش ترین ماساژ را شخص انجام دهد. این دستگاه برای ورزشکاران بسیار مفید می باشد ، زیرا به وسیله کار با این دستگاه می توانند اسید لاکتیک بدن را دفع کنند و باعث افزایش قدرت ارتجاعی رباط ها و زردپی ها شوند و کارایی اندام خود را بالا ببرند. همچنین صندلی ماساژ سوخت و ساز بدن را بالا برده و به تناسب اندام ها کمک می نماید.
صندلی ماساژ با فشار دادن بر روی نقاط مشخص و خاصی از بدن باعث می شود مواد زائد و سمومی که داخل بدن تولید می گردد دفع گردد .ماساژ سبب ترشح هورمونی به نام اندروفین در بدن می شود که با ترشح این هورمون باعث می شود میزان افسردگی و اضطراب در بدن کمتر شود و سموم و مواد زائد دفع گردد. دربرخی موارد دیده شده بسیاری از افرادی که کمر درد داشته اند پس از گذشت دو ماه استفاده به طور مداوم از این مبل ماساژ کاملا دردشان بهبود یافته است .مبل های ماساژ با یک فشار و یا یک تغییر جزئی بوجود آمده در بدن هر فرد باعث می شود تا کل سیستم و ارگان های بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. ماساژ به وسیله صندلی های ماساژ مانند ورزش یوگا بوده و بر ذهن و اعصاب انسان اثر مثبت گذاشته و باعث می شود سرعت و دقت در محاسبات را بالا ببرد.
 

فواید استفاده از صندلی ماساژ در یک نگاه:

1. کاهش دهنده اضطراب و افسردگی است
2. درد و گرفتگی عضلات را تسکین میدهد
3. بهبود دهنده کیفیت خواب
4. تسکین سر درد
5. کاهش فشار خون
6. جلوگیری از تکرار صدمات کارهای سخت
7. کارایی سیستم ایمنی را بالامی برد
8. اختلال تونل­ های مچی (carpal tunnel) و صدمات تاندون­ ها را درمان می­کند
9. افزایش تمرکز، انرژی و نظم ذهنی
10. کاهش استرس و تنش ذهنی و فیزیکی
11. افزایش گردش خون
12. کاهش درد در بخش های مختلف بدن
13. انعطلف پذیری ماهیچه ها
علاوه بر مزایای گفته شده, قابل دسترس بودن و کاهش هزینه ها یکی از مزایای مهم برای عدم حضور در مراکز ماساژ می باشد و در مجموع صندلی ها ی ماساژ برای ایجاد سلامت روحی و جسمی بسار مفید می باشد.
در آخر باید گفت : صندلی ماساژور یا مبل های ماساژ بهداشتی بوده و قابل اطمینان می باشد و همه اعضای یک خانواده می توانند از آن استفاده نمایند و از تمامی فواید و محاسن این دستگاه با استفاده و رعایت اصول کافی بهره مند گردند.

آدرس شعبه های خانه ماساژ :

  • دفتر مرکزی :بین کارخانه قند و ۷ تیر،ساختمان حکمی واحد ۲۲
  • کرج،مشکین دشت ،اول رزکان نو،جنب هایپر استار
  • کرج, جهانشهر, پاساژ اراکس
  • کرج، مهرشهر، مرکز خرید ارم
  • کرج، گوهردشت، نیکامال
  • گیلان، رشت، منطقه آزاد انزلی
  • کیش، پردیس ۲
  • کیش، مرکز تجاری

تماس با ما :

شماره فروش اینترنتی :

۰۲۶-۳۲۷۳۴۵۶۳

مشاوره:

09195002013

فکس:  

۰۲۶-۳۲۷۳۴۵۶۳

ساعات کاری :

  • 9 صبح الی 22:30
  • تمامی روزهای هفته

تمامی حقوقی این سایت متعلق به خانه ماساژ ونوس می باشد.